Viskas Jūsų dulkių siurbliui, gartraukiui ar oro filtravimo įrenginiui!
  • Saugu, paprasta, greita
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Produktai daugiau nei 35 tūkst. skirtingų įrenginių!

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@DustDeal.lt

Mokėjimas

PayPal

PayPal yra internetinių mokėjimų metodas, naudojamas beveik visose pasaulio šalyse. Jūsų kreditinės kortelės mokėjimai gali būti vykdomi per PayPal, tokiu atveju pervedimai bus gaunami nedelsiant. Taip pat galima susieti Jūsų banko sąskaitą su Jūsų PayPal paskyra. Norint pervesti pinigus per PayPal iš kreditinės kortelės nėra būtina atsidaryti PayPal paskyrą; per PayPal galima įvykdyti ir viso labo vieną mokėjimą.

Kreditinė kortelė

MasterCard Taip pat galima mokėti tiesiogiai panaudojant Jūsų VISA, American Express ar MasterCard kreditinę kortelę per saugią Adyen internetinių mokėjimų aplinką.

Tipas: Banko ir kortelės išdavėjo naudojama sistema yra griežta, todėl 100 % tikslumu, privalote naudoti kortelės pavadinimą (įskaitant ir antraštę) ir atidžiai patikrinti kortelės galiojimo laiką (mėnesį ir metus) bei kortelės apsaugos kodą. Akivaizdu, jog pats kortelės numeris taip pat labai svarbus.

Ar susiduriate su problemomis, atliekant mokėjimus, kurios pasireiškia neaiškiais įspėjimais? Pasinaudokite šiais patarimais, arba prašykite pagalbos. Kartais klientai susiduria su panašiomis problemomis, nes jų kortelė būna neaktyvuota, arba užblokuota. Tokiais atvejais, naudinga susisiekti su banku/kortelės išdavėju dėl pagalbos.

DustDeal.lt deja, negali priimti mokėjimo „grynais atsiimant“ ar čekių. Taip yra dėl papildomų šių mokėjimo metodų kaštų.

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

VYTAUTAS TAMOSAITIS įvertino mus:
(4/5)
Produktas:
Kirby Sentria dulkių maišeliai Mikropluoštas (9 maišeliai)
Bendrieji:
Viskas OK
Apie produktą:
Dar neišbandytas, nes pirktas į atsargas.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Produktai daugiau nei 35 tūkst. skirtingų įrenginių!

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@DustDeal.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.