• Saugu, paprasta, greita
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Produktai daugiau nei 35 tūkst. skirtingų įrenginių!

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@DustDeal.lt

DustDeal.lt ir slapukai

Šis puslapis paaiškina, kaip DustDeal.lt naudojami slapukai.

Kas yra slapukai?

Skaityti toliau: Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos svetainės gali naudoti norėdamos pagerinti vartotojo patirtį. Įstatymas nurodo, kad slapukus jūsų įrenginyje galime laikyti, jei jie yra būtinai reikalingi šios svetainės veikimui. Visiems kitiems slapukų tipams reikalingas jūsų leidimas. Ši svetainė naudoja įvairius slapukus. Kai kuriuos slapukus pateikia trečiųjų šalių tarnybos, kurios rodomos mūsų puslapiuose. Bet kuriuo metu galite pakeisti arba atšaukti savo sutikimą su Slapukų Deklaracija mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau apie tai, kas mes esame, kaip galite susisiekti su mumis ir kaip tvarkome asmens duomenis mūsų Privatumo Politikoje.

Pirmosios šalies slapukai: Pirmosios šalies slapukas – tai slapukas, kurį sukuria ta svetainė, kurią lankote.
Trečiosios šalies slapukai: Trečiosios šalies slapukas – tai slapukas, kurį sukuria kita svetainė nei ta, kurią šiuo metu lankote.

Kokius slapukus naudoja DustDeal.lt?

DustDeal.lt naudoja įvairius slapukus siekdama užtikrint svetainės funkcionalumą, analizuoti vartotojų elgesį bei pagerinti vartotojų patirtį. Be to, kai kurie mūsų partneriai, pvz., Google, naudoja slapukus siekdami padėti mums suprasti mūsų lankytojų reikmes ir patobulinti mūsų svetainę. Norėdami apie tai sužinoti daugiau pasižiūrėkite mūsų terminų ir sąlygų 13 skyrių.

Kaip galiu išvengti slapukų naudojimo?

Lankant svetainę nėra privaloma priimti slapukus. Jūs galite pakeisti naršyklės nustatymus taip, kad ji nepriimtų slapukų. Tačiau tokiu atveju, jei nepriimsite mūsų svetainės arba trečiųjų šalių slapukų, DustDeal.lt negali garantuoti, kad svetainė veiks teisingai. Norėdami išjungti slapukų priėmimą informacijos ieškokite savo naršyklės pagalbos sekcijoje. Svetainėje www.youronlinechoices.eu galite pasirinkti, kaip elgsitės su slapukais ir reklamos tinklais.

Jei turite papildomų klausimų dėl slapukų naudojimo DustDeal.lt svetainėje, maloniai prašome susisiekti su mumis.

Šaltiniai: http://en.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

VYTAUTAS TAMOSAITIS įvertino mus:
(4/5)
Produktas:
Kirby Sentria dulkių maišeliai Mikropluoštas (9 maišeliai)
Bendrieji:
Viskas OK
Apie produktą:
Dar neišbandytas, nes pirktas į atsargas.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Produktai daugiau nei 35 tūkst. skirtingų įrenginių!

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@DustDeal.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.