• Saugu, paprasta, greita
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Produktai daugiau nei 35 tūkst. skirtingų įrenginių!

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@DustDeal.lt

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

VYTAUTAS TAMOSAITIS įvertino mus:
(4/5)
Produktas:
Kirby Sentria dulkių maišeliai Mikropluoštas (9 maišeliai)
Bendrieji:
Viskas OK
Apie produktą:
Dar neišbandytas, nes pirktas į atsargas.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus

Garantija

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Mūsų tikslas kiekvieno užsakymo atveju – patenkintas klientas. Todėl mes siūlome Jums 30 dienų pinigų gražinimo garantiją greta įprastos garantijos ir RMA procedūros dėl defektų! Jei produktas neatitiks Jūsų lūkesčių ar jei persigalvojote, mes sugrąžinsime Jums pinigus. Mes žinoma prašysime Jūsų atsiųsti produktą mums originalioje neatplėštoje pakuotėje per 30 dienas nuo pakuotės gavimo dienos.

Atkreipkite dėmesį: jei norite atgauti savo pinigus, Jūs turite susisiekti kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių ir laukti iš jo instrukcijų prieš išsiunčiant produktą atgal

Garantija

Visiems mūsų produktams suteikiama 12 mėnesių garantija. Garantija taikoma, jei pirkėjas įtaisė ir naudojo produktą teisingai.

Prašome aktreipti dėmesį, kad dulkių maišeliai nėra naudotini pakartotinai. Dėl teisingo jų naudojimo informacijos ieškokite dulkių siurblio gamintojo teikiamose instrukcijose.

RMA

Jei kilo problemų su produktu, kurį pirkote iš mūsų, prašome visų pirma susisiekti su mumis. Mes išnagrinėsime Jūsų prašymą ir bandysime rasti sprendimą Jūsų problemai. Jei problemos su mūsų klientų aptarnavimo skyriaus pagalba nepavyks išspręsti, mes Jums išsiųsime RMA (prekės grąžinimo autorizavimo) numerį. Patariame produktą tokiu atveju grąžinti tvirtame (burbuliniame) voke. Prašome įsitikinti, kad RMA numeris yra užrašytas ir ant voko, ir įdėtas į voko vidų užrašius jį ant lapelio. RMA numerio pagalba galėsime mus pasiekusį produktą identifikuoti. Jei patikrinus paaiškės, kad grąžintas produktas yra su defektu, naują produktą išsiųsime be papildomo mokesčio.
Atkreipkite dėmesį: be RMA numerio grąžintų produktų apdoroti negalime.

  • Saugu, paprasta, greita
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Produktai daugiau nei 35 tūkst. skirtingų įrenginių!

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@DustDeal.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.