• Saugu, paprasta, greita
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Produktai daugiau nei 35 tūkst. skirtingų įrenginių!

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@DustDeal.lt

Šepečiai

Mes siūlome visų rūšių šepetėlius dulkių siurbliams. Svarbu reguliariai tikrinti dulkių siurblio šepetėlio galvutę, nes šepetėlio šeriai gali nusidėvėti, į juos gali įstrigti dulkės ir plaukai. Su tinkamos būklės dulkių siurblio šepečiu siurbimo rezultatai bus geresni. Siurblio šepetys visada turi būti tinkamai pritvirtintas prie vamzdžių. Apskritai galima naudoti labai skirtingus šepečius. Pasirinkite siurblio šepetėlį labiausiai tinkantį jūsų namų ar biuro grindims. Mūsų gaminių šepečių asortimente taip pat rasite skirtų gyvūnų plaukams ir sunkiai pasiekiamoms vietoms.

Svarbu reguliariai tikrinti dulkių siurblio šepetėlio galvutę, nes šepetėlio šeriai gali nusidėvėti, į juos gali įstrigti dulkės ir plaukai. Su tinkamos būklės dulkių siurblio šepečiu siurbimo rezultatai bus geresni. Siurblio šepetys visada turi būti tinkamai pritvirtintas prie vamzdžių. Apskritai galima naudoti labai skirtingus šepečius. Pasirinkite siurblio šepetėlį labiausiai tinkantį jūsų namų ar biuro grindims. Mūsų gaminių šepečių asortimente taip pat rasite skirtų gyvūnų plaukams ir sunkiai pasiekiamoms vietoms.

Žemiau ieškokite visų prekinių ženklų

Nerandate ko ieškote? Pamėginkite naudoti paiešką

Pasirinkite savo prietaisą ar kategoriją čia

Atsiliepimai

Marija Ger įvertino mus:
(5/5)
Produktas:
Nilfisk Action Plus Augintinių šepetys XL (30 > 37mm)
Bendrieji:
Labai patogu rasti reikiamą produktą savo modeliui.
Skaityti kitų klientų atsiliepimus
  • Saugu, paprasta, greita
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Produktai daugiau nei 35 tūkst. skirtingų įrenginių!

Turite klausimų? Rašykite adresu: info@DustDeal.lt

Mes naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, pagerinti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti mūsų srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine, su savo socialinių tinklų, reklamos ir analizės partneriais, kurie gali derinti ją su kita informacija, kurią jiems pateikėte ar kurią jie patys surinko Jums naudojantis jų paslaugomis. Jūs sutinkate su mūsų slapukais, Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti toliau.